Apie mus

Ne moteris turi derintis prie rūbų, bet rūbai turi derintis prie moters!

UAB "Karlonė", didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, atstovaujanti vieną didžiausių ir žinomiausių korekcinio apatinio trikotažo gamintoją, gaminantį rūbus Ispanijoje.Mūsų vizija - kokybė, komfortas, ilgaamžiškumas ir tvarumas, bei dmėsys kiekvenam klientui. Tai mūsų vertybės, kuriomis vadovaujantis užsitartnaujamas klientų pasitikėjimas.

Nemokamas siuntimas

Užsisakant už 30 eur ar daugiau

Patogus grąžinimas

Grąžinkite arba pakeiskite prekę per 14 dienų

Pagalba renkantis

Padėsime išsirinkti tinkamą prekę

Klienčių atsiliepimai

Sveiki, norėjau labai pasidžiaugti, jog atradau jūsų parduotuvę. Nuo kelnaičių iki šio fantastiško body, viskas aukščiausios kokybės, ko tikrai labai trūko Lietuvoje.

Aptarnavimas yra be galo profesionalus, o dar ir dovanų atsiuntėte. Sėkmės prekyboje, tikrai sugrįšiu ir rekomenduosiu visoms!

Rasa

Patiko, nes lengvos kompresijos, stipriai nesuspaudžia, bet labai gražiai išlygina ir tikrai neprakaituoja :)

Simona

Labai rekomenduoju, šortukai nekyla į viršų, o liemuo išties iš labai įdomaus audinio, kuris stipriai išlygina pilvą ir visiškai neslįsta žemyn. Dydis pilnai atitiko, viskas labai patiko :)

Deimantė

Jau trečias kartas kaip perku iš Jūsų ir kiekvieną kartą labai maloniai nustebinate. Šį kartą rinkausi 3XL tampres, tiko puikiai, patogios, medžiaga nenusakoma, labai švelni, kaip ir sakėte – sėdmenis suformavo tiesiog tobulai ir aš juos pagaliau tikrai turiu 😊

Ačiū labai ir tikrai iki sekančio karto!!!

Dalia